ohlasy pacientů

  

 

22. května 2018

 

Vážená paní primářko,
Ve dnech 4. až 18.5. jsem u Vás absolvoval rehabilitaci po operaci kyčelního kloubu. Touto cestou Vám i celému kolektivu léčebny chci poděkovat.
Zejména bych chtěl vyzvednout profesionální a lidsky citlivý přístup k pacientům celého zdravotnického personálu. 
Pochvala patří i sanitárkám a uklízečkám, takový vzorný pořádek jsem ještě v žádném zdravotnické zařízení nezažil.
Přeji Vám v další práci hodně zdaru, úctu a váženost od všech pacientů. Obzvlášť v této době je to příkladné.


 


 

19.března 2018

 

V Jevíčku, v Jevíčku
je to jako v nebíčku.
 
Paní primářka - odbornice na svém místě,
to potvrdí všichni pacienti jistě,
pan doktor Šiška velmi svědomitý je,
na naše otázky odpovídá trpělivě.
Pilné sestřičky 
příjemné jsou vždycky,
pomáhají s úsměvem ve tváři,
ozdobené by měly být svatozáří.
Cvičení na suchu i ve vodě
slouží k naší pohodě.
Dobré jídlo a i pití
s radostí mohu potvrditi.
Pečlivé uklízečky - to se hned tak nevidí,
ach, kdopak nám doma každý den uklidí?
 
V Jevíčku, v Jevíčku
je to jako v nebíčku.
 
----------------------------------------------------------------------
 
Vážení, dobrý den.
 
     Chci Vám poděkovat za nevšední péči při mé rehabilitaci ve Vašem ústavu ve dnech 15.2. - 8.3. Už dopředu jsem slyšela, že Jevíčko je vynikající a opravdu jak se prezentujete: Odbornost, laskavost , úcta -  toto motto je na místě a předčilo všechno moje očekávání. Litovala jsem jen, že u Vás nemohu zůstat déle...
      Ještě jednou děkuji a oceňuji Vaši péči ve všech směrech a obětavost všech, kteří nám pomáhají k návratu do běžného života.

 

 


 

29. listopadu 2017

 

 10. listopadu 2017

 

 


 

10. listopadu 2017

 

Pro více klikněte ZDE

 

 


 

20. září 2017 

 

Děkuji celému kolektivu pracovníků léčebné rehabilitace pod vedením paní primářky Radmily Binarové za vzornou péči, laskavost a obětavost po dobu mé rehabilitace ve vaší léčebně.

 


 

8. září 2017

 

Paní primářko předem bych Vám chtěl poděkovat za vzorné vedení RU Jevíčko jež pod Vaším vedením zde pracuje tým perfektně sehraných a sladěných sestřiček, jedná se od kuchyně až po výcvik v bazénu. Tento Váš tým vždy dokázal působit na nás pacienty velmi blahodárně a mile, aby zmírnil bolesti a trápení nás pacientů. Ale v takovém dobrém kolektivu se vždy najde člověk, který trochu vybočuje z řady. Tím bych chtěl poukázat na paní Mgr.Sládkovou, která svým zvýšeným úsilím dokázala nás pacienty nejen psychicky ale i fyzicky podpořit a to vždy s úsměvem ve tváři, ale i přísností zmírnit utrpení nás pacientů. Paní Mgr.Sládková to nebere jen jako zaměstnání, ale svým přístupem s láskou a citem si u pacientů vysloužila nejen pochvalu a úctu jednání, ale dokazuje že patří tam kde je, proto si za své pracovní úsilí dle mého názoru zaslouží finanční odměnu (pokud to nepoloží naše zdravotnictví), pokud ne tak aspoň pochvalu před nastoupeným oddělením. 

Děkuji za krásný pobyt bylo mě u Vás dobře.

 


 14. února 2017

 

Dobrý den milé dámy,

v období 11.1.2017-7.2.2017 byla ve Vašem OLÚ na rehabilitaci, odd. N2 hospitalizovaná moje mamka - Věra Vrlíková, která prodělala v listopadu 2015 mozkovou příhodu.

Chtěl bych touto cestou poděkovat, za velmi příkladnou péči veškerého personálu (paní primářky, lékařů, celého oddělení N2 a v neposlední řadě slečnám na Ergu), která byla mé mamce věnována. Omlouvám se, že nezmiňuji konkrétní jména, ale považuji to jednak za zbytečné a jednak bych na někoho mohla zapomenout a to bych nerada. :-D Všichni byli úžasní. Paní ředitelko, máte úžasný tým!!!! Některé zařízení v ČR by Vám mohly závidět a věřte mi, že vím, o čem mluvím.

Pokud to bude možné a VZP nám to schválí, ještě letos bych chtěla, aby se k Vám mamka vrátila a pokračovala. Samozřejmě, že doma nezahálí a snaží se cvičit, co zvládne sama, ale odborný dohled je odborný dohled.:-D

Ještě jednou moc děkuji